top of page

İş Ortaklığı Nedir?

Çevrenizde, iş yerinizde, yurtiçinde veya yurtdışında Cafe/Fast Food/Pizza mağazası açmak isteyen yatırımcılar var ise bizimle irtibata geçip iş ortağımız olabilirsiniz.

Yatırım Ortaklığı Nedir?

Türkiyenin muhtelif bölgelerinde iş potansiyeli yüksek lokasyonlarda bütçeniz doğrultusunda yatırım ortaklığı imkanı sunuyoruz.

Sizinde görüşünüz doğrultusunda karlı bir getirisi olduğuna inandığımız lokasyonlarda konsept, mağaza kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sizler için mağaza yerini buluyor, ortaklık, iş bölümünü ve bütçe planlamalarını yapıyoruz. Yatırım yapmış olduğunuz bütçe oranında açılacak olan mekandan hisse alıyorsunuz. Bütçeniz oranında mağaza sahiplik oranı ve vaktiniz kadar işletmeye destek oluyorsunuz. Yurtiçi ve yurtdışında potansiyeli yüksek noktalarda Cafe açma fırsatını uygun bütçelerle sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda kurulacak olan Coffee Shop markasının tescil ve patent hakkı sizlerde oluyor. İleri ki zamanlarda dilerseniz bu marka üzerinden sizlerde franchising(Bayilik) sistemiyle markanızı büyütebilirsiniz.

bottom of page