top of page

 

250.000 TL'den başlayan fiyatlarla Al - Götür (Take - Away) Cafe Konsepti.


Konseptlerimize gelen misafirlerimizin kahve  evlerine  gösterdiği ilginin sürekli artması sebebiyle, Sektörümüz yatırımcı açısından cazip bir hale gelmiştir. Bu cazibenin  etkisiyle Kurumsal bir cafe açma  hevesinde olan tüm yatırımcılara  Coffee Shop Franchising’i   için  (200 + m2 ler + Bahçe  Muvaffakatı +  Belediye  izni  v,s  gibi şartlar ve inanılması güç  aşırı rakamlar sunulmaktadır. Bu durum deyim yerindeyse neredeyse Cafe yatırımcıları için  bezdirme ve sektörden uzaklaşma noktasına getirmiştir.


Hem  Kahve tüketicisine  kolay  erişim ,hemde  yatırımcıya  sektorü  daha  cazip ve sorunsuz, şartsız hale getirmek için, Cafelerdeki bahçelere ihtiyaç duymadan sizlere yeni Coffe shop Konseptimizi sunuyoruz.

Al – Götür (Take – Away ) ağırlıklı menümüzü  kuvvetlendirmek  için paketli  ürünleride reyonlarımızda sergileyeceğiz.  Ayrıca cookies ve meşrubat satışlarımızda bulunmaktadır.


Neden FastCupExpress?

Temel hedefimiz, sizlere itibarlı,keyifli,karlı bir iş ortamı hazırlayarak bu zamana kadarki edindiğimiz tecrübeleri,sizlerle paylaşmaktır. Firmamızın temel  prensibi insanlar arasındaki iletişimin vazgeçilmez şartı olan karşılıklı GÜVEN, ortamının sağlandığı bir çizginin paralelinde işbirliğinin sağlandığı bir çizginin paralelinde işbirliğini oluşturmaktır.

Kurulum maliyeti açısından anahtar teslim minimum 250.000 TL’den başlayan fiyatlarla bayilik olma fırsatı.
Sadece al-götür formatında hizmet sunan FastCupExpress ürün, malzeme ve personel maliyeti açısından son derece düşük gider tablosu ile kazancınızı üst seviyelere taşıyacaktır.

 
Not : Fast Cup Express bir kahvemarkasi.com kuruluşudur.


Franchising Bedeli : Bedelsiz
Mekan : Min. 30  m2 
Bütçe : Min. 250.000 TL
Royalty  fee : Cirodan %2


Fast Cup Express iletişim Bilgileri:

Tel: 0 533 425 71 59
286/1 Sokak No:1 K.2/205 Ontan Plaza Bayraklı / İzmir 

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

bottom of page