top of page

Osmanlı Saray Şerbetçisi Bayilik Merkezi

Bilindiği üzere Osmanlı içecek kültürünün leziz örneklerini  sunduğu Osmanlı şerbetleri  zamanında sofralarımızın, davetlerimizin, toplantılarımızın vazgeçilmez bir unsuru  olarak  yakın tarihimizde yerini almıştır.Günümüzde maalesef Osmanlı şerbetleri hakettiği ilgiyi görememektedir. Günümüz insanına bu leziz tadları tekrar hatırlatmak ve Osmanlı şerbetlerini tekrar Türk insanını buluşturmak için kurduğumuz Osmanlı Saray Şerbetçisi  gerek tüketim  olarak, gerek yatırımcı  bazında, gıda ve içecek sektörüne  yeni bir soluk getirmesi maksadıyla franchising sistemi ile yatırım sektörüne adım atmıştır. Menümüzde yaz ve kış mevsimlerinin içeceği olan Osmanlı şerbetlerinin yanısıra ; Macun, Popcorn, Pamuk Helva, Limonata, Türk Kahvesi, Safranbolu Lokumları, Çikolata ,Vitamin Bar,Ekler, Sahlep  ve Çay grubu  olarak  otantik  sunumları ile yer almaktadır.

Ayrıca menümüzdeki ürünleri, Nişan, Düğün, Sünnet, Mevlid, Dini Toplantılar, İş toplantıları organizasyonlarında personel desteği ile beraber sunmaktayız.

Sizlerden beklentimiz, ister bir avm içerisinde ister hareketli bir cadde üzerinde 80-100 m2‘lik  dükkanı tespit etmeniz. Bulduğunuz bu dükkan ile ilgili konum yer fizibilitesi, kiralama uygunluğu firmamızın  görevlileri tarafından yapılmaktadır.Mekan, konum,kira ,fizibilite raporlarının olumlu çıkması durumunda ; dekorasyon ,ekipman, personel işe alınması  ve eğitimi, işletmeci eğitimi ,ürün tedariği  destekleri ile birlikte  anahtar teslim konsepti 45-60 gün içerisinde sizlere teslim ediyoruz.

 

Kurucumuz Oğuzkan Erman, 2001 - 2007 yılları arasında Amerika'da FMCG/ Fast-Moving Consumer Goods (Hızlı Tüketim Maddeleri) sektöründe faaliyetlerini sürdürdükten sonra 2007 yılından itibaren Türkiye'de Marka-Konsept oluşumu, Franchising sistemleri, Cafe-Restaurant ve Fastfood alanlarında Sektörel bazda destek çalışmalarını devam ettirmektedir. 

 

Türkiye'de 27 farklı Ulusal Kahve Markası kurulmasına öncülük eden firmamız Türkiye'de Hollanda'da, Kırgızistan'da anahtar teslim olmak üzere toplam 70 Coffee Shop mağazası açılması hizmetlerini vermiştir.

Başvuru Formu

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

bottom of page